Ligi šiltų, malonių orų dar reikės luktelėti ir pakentėti. Tačiau kalbant apie automobilio priežiūrą, laukimas gali atnešti tik nemalonių “siurprizų”. Todėl itin svarbu dėmesio bei laiko skirti kasdienei transporto priemonės priežiūrai visus metus. Žiema – ne išimtis. Šaltis, purvo, vandens bei druskų mišiniai agresyviai puola įvairias kėbulo dalis, tad jų laiku neapsaugojus, vėliau teks investuoti daugiau ir laiko, ir pinigų.

Pažeidžiamiausios automobilio vietos – variklio dangtis, sparnų arkos, slenkstis. Šias vietas nuolat „atakuoja“ nuo kelio pakelti akmenukai, žvyras, purvas. Ne mažiau pažeidžiamos yra ir kėbulo dugno uždaros ertmės, kuriose kaupiasi purvas ir drėgmė, lonžeronai, kėbulo dalių sujungimo vietos. Grėsmė kyla ir pakabos, stabdžių, dujų išmetimo sistemų detales – šias dalis taip pat būtina prisiminti ir apsaugoti.

# Įsigijus naują automobilį, rekomenduojama jo kėbulą ar atskiras kėbulo dalis padengti Ceramic Pro nano keramine danga. Automobilių gamintojai pasirūpina savo gaminamų transporto priemonių antikorozine apsauga, tačiau papildomos priemonės sukuria patikimą ir ilgalaikę apsaugą, dažų sluoksnis tampa sunkiau pažeidžiamas. Taip pat, prie kėbulo sunkiau kibs dulkės, purvas, rečiau teks lankytis plovykloje.
# Siekiant apsaugoti kiek “pagyvenusį” automobilį, pirmiausia reikia jį nupoliruoti, atstatyti nelygumus, o tik tada jį padengti Ceramic Pro nano danga. Žingsnis po žingsnio atlikus visas būtinas procedūras bus sukuriama patikima ir ilgalaikė automobilio apsauga, sukurtas patrauklus estetinis vaizdas.
# Nepakenktų įsigyti ir priekinių ratų purvasaugius. Jie apsaugos arkas bei durelių apačią nuo žvyro, akmenukų bei purvo poveikio.
# Variklio gaubtą, priekinį buferį taip pat rekomenduojama galima apklijuoti specialia Ceramic Pro Kavaka plėvele.
# Labai svarbu nepraleisti pro akis didesnių kėbulo įbrėžimų, o ypač – iškilusių pūslelių. Kuo anksčiau pastebimas kėbulo pažeidimas, tuo lengviau pašalinti, užkirsti kelią korozijos plėtrai.
# Žiemą, kai druskomis barstomi keliai, kėbulą reiktų nuplauti aukšto slėgio srove bent kartą per savaitę. Vos atsiradus baltiems druskos pėdsakams ant kėbulo, būtina juos kuo skubiau pašalinti, nes, išdžiūvus drėgmei, didėja druskos koncentracija, taip suintensyvėja ir jos neigiamas poveikis. Nepatariama laikyti automobilio ir šildomame garaže – esant pliusinei temperatūrai, druska veikia aktyviau. Taip pat, šiltame garaže tirpsta sniegas, kaupiasi drėgmė, ši taip pat neigiamai veikia automobilio kėbulą. Todėl šildomame garaže reiktų pasirūpinti kokybiška ventiliacija.