Reguliarus automobilio valymas bei plovimas užtikrina tiek patikimesnę apsaugą nuo išorės veiksnių, tiek ir estetinį pasitenkinimą švaria transporto priemone. Tačiau atsižvelgiant į kai kuriuos patarimus, minimalesnėmis pastangomis galima pasiekti maksimalesnių rezultatų, kuriais Jūsų automobilis ir džiugins, ir atsidėkos geresne technine būkle.

Kaip dažnai automobilį derėtų plauti?

Patariama, jog geriausia automobilį plauti bent kartą per mėnesį.
Svarbu ne tik švariai nuvalyti gerai matomas, bet ir atokiau esančias automobilio vietas, tam panaudojant ne vien vandenį, bet ir švarius rankšluosčius ar mikropluoštus.

Kaip tinkamai valyti?

Ceramic Pro nano danga dengtų automobilių valymui dažniausiai prireikia tik vandens srovės, tačiau esant didelėms nešvarumų proporcijoms, galite naudoti ir šiek tiek automobilio plovimo putų ar šampūno. Pirmiau visad nuliekite transporto priemonę vandeniu (arba priemonėmis) ir tik tada imkitės rankinio nešvarumų šalinimo. Taip nebraižysite paviršiaus, sumažinsite šepečių sukimosi žymes.
Tiesa, kiekvieną kartą prieš plaudami automobilį atsižvelkite į jo būklę ir tik esant didesnei būtinybei naudokite papildomas priemones (šampūną, putas, kt.) Taip Ceramic Pro nano dangos galės patikimiau apsaugoti Jūsų transporto priemonės paviršių nuo išorės veiksnių, jai nereikės atlikti papildomos apsaugos nuo naudojamų priemonių galimo cheminio poveikio.
Plaudami automobilį, jį valykite nuo viršaus link apačios, taip plovimas taps sklandesnis ir greitesnis.

Santrauka, kaip žingsnis po žingsnio plauti automobilį:

# Pasirinkite tinkamas priemones – dažniausiai rinkitės vandenį, esant būtinybei – chemiškai neagresyvias papildomas plovimo priemones;
# Transporto priemonę plaukite iš viršaus į apačią, vis nuskalaudami plovimo vietą;
# Skrupulingai išvalykite ne tik gerai matomas, bet ir atokesnes automobilio vietas;
# Pradžiūvus langams, juos papildomai nušluostykite švaria mikropluošto šluoste.

Plaukite automobilį sėkmingai ir džiaukitės jo išvaizda bei geru techniniu stoviu!