Infraraudonieji spinduliai pasižymi unikaliomis savybėmis, kurias itin vertina su Ceramic Pro nanotechnologinėmis priemonėmis dirbantys specialistai. Šie spinduliai nekeičia džiovinamo paviršiaus struktūros, jos nežaloja. Dėl šios priežasties automobiliai, tik ką padengti Ceramic Pro nano danga, yra kaitinami po infraraudonųjų spindulių lempomis. Šiame procese užtikrinamas tylogus ir nuoseklus keramine nano danga padengto paviršiaus džiuvimas, taip sutvirtinantis medžiagą ir užtikrinantis ilgalaikį jos efektyvumą.

Visgi svarbu žinoti, jog siekiant dar spartesnio bei kokybiškesio šviežiai padengtų dangų sukietėjimo, automobilių estetikos dirbtuvėse nėra būtina laikytis ypatingų sąlygų, užtikrinant aukštesnę nei numato higienos normos temperatūrą. Ceramic Pro padengti paviršiai itin efektyviai džiovinami panaudojant infra šildytuvus, kurie dažniausiai generuoja trumposios srities infraraudonuosius spindulius.

Pagal naujausias gamybos technologijas pagaminti infra šildytuvai generuoja trumposios arba vidurinės srities infra spindulius. Šildytuvai, veikiantys šiame spektro intervale, užtikrina greitą ir ekonomišką ne tik nano dangų, bet ir grunto, sandarinimo medžiagų, lako, kitų vandens pagrindu pagamintų produktų, dažų, net viršutinių rūbų paviršių džiovinimą.

Dėl šios priežasties specialistai, dirbantys su minėtomis medžiagomis ar Ceramic Pro nano dangomis, automobilių dengimo procesui renkasi infraraudonųjų spindulių lempas.